29.10.22

У нас канікулы!

У апошні дзень чвэрці для вучняў 8А, 8Б, 8В класаў была арганізавана паездка ў горад Мінск. Вучні наведалі мемарыяльны комплекс "Яма" - сімвал памяці трагічных падзей у гады Вялікай Айчыннай вайны і пабывалі ў Нацыянальнай бібліятэцы Рэспублікі Беларусь - нацыянальным сімвале незалежнай Беларусі.
28.10.22

Подведение итогов

В ГУО "Средняя школа №14 г.Барановичи" прошли торжественные линейки, посвящённые окончанию учебной четверти.
27.10.22

Трэнінг «Небяспечныя сітуацыі дома»

У межах правядзення месяца бяспекі трэнінг правёў прадстаўнік ГРАНС Гуляеў Павал Юр'евіч для вучняў 2-х класаў.Больш фота
16.10.22

Шосты школьны дзень

Пераменлівае надвор'е не нагода для суму. Вучні ДУА "Сярэдняя школа 14 г. Баранавічы" з карысцю правялі дзень. Больш фота
12.10.22

Наш гонар

На Еўрапейскай алімпіядзе юніёраў па інфарматыцы (EJOI 2022) вучань дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа № 14 г. Баранавічы», адзіны прадстаўнік Брэсцкай вобласці, Цвірко Захар, па выніках двух тураў узнагароджаны бронзавым медалём спаборніцтваў.
08.10.22

Школа будучага першакласніка

Падрыхтоўка дзіцяці да школы – гэта падмурак для паспяховага навучання. У многіх бацькоў паступленне дзіцяці ў школу выклікае боязі, трывогу. І нездарма, бо гэта пераломный момант у жыцці дзіцяці: змяняецца ўвесь лад яго жыцця, яно набывае новае становішча ў грамадстве.
05.10.22

Працоўны дэсант

З 19.09.2022г. па 30.09.2022г. у школе праходзіў працоўны дэсант па зборы макулатуры «Захавай дрэва – здай макулатуру». Навучэнцы школы разам з бацькамі актыўна ўзялі ўдзел у акцыі.