28.09.23

Школа Актыўнага Грамадзяніна

Тэмай першай ў гэтым навучальным годзе Адзінай інфармацыйнай гадзіны ў межах праекта "Школа Актыўнага Грамадзяніна" для вучняў 11 класаў стала тэма "Радзіма мая Беларусь у асобах. Ад вясёлых стартаў - да алімпійскіх вышынь", якая распавяла аб легендах і героях спорту, развіцці індустрыі спорту і турызму.
21.09.23

Адзіны дзень бяспекі

Сёння, 21 верасня, у чарговы раз у нашай школе прайшоў Адзіны дзень бяспекі.
19.09.23

Увага! Адзіны дзень бяспекі

21 верасня 2023 года ў школе будзе праводзіцца Адзіны дзень бяспекі.
Мерапрыемствы, якія адбудуцца падчас акцыі, накіраваны на павышенне ўзроўню бяспекі і прадўхіленне няшчасных выпадкаў сярод удзельнікаў адукацыйнага працэсу.
19.09.23

Тыдзень спорту і здароўя

З 4 па 8 верасня 2023 года ў ДУА «СШ № 14 г. Баранавічы» прайшоў Тыдзень спорту і здароўя.

Усе ўдзельнікі і заўзятары атрымалі зарад бадзёрасці, здароўя і добрага настрою, а пераможцы спаборніцтваў былі ўзнагароджаны граматамі.

15.09.23

Бацькоўскі сход

«Разам супраць праблемы, а не супраць адзін аднаго». Пад такім дэвізам 14 верасня прайшоў агульнашкольны сход для бацькоў вучняў 5-х класаў.
12.09.23

Родительское собрание

В ГУО «Средняя школа № 14 г. Барановичи» состоялось общешкольное родительское собрание для законных представителей обучающихся 10-11 классов. На собрании выступила старший помощник прокурора Барановичской межрайонной прокуратуры Кирейчик Оксана Геннадьевна.